Відбулася позачергова сесія Тячівської райради

2019-05-15 16:36:44

Сьогодні, 15 травня  2019 р., відбулося  засідання вісімнадцятої  позачергової сесії Тячівської районної ради VII скликання, яку провів заступник голови Тячівської районної ради Ігор  Грабарь.

У сесії взяли участь: голова Тячівської РДА Василь Дем’янчук, керівники структурних підрозділів РДА,  установ, організацій району та ін.

Із 42 депутатів районної ради на  позачерговій сесії районної ради    зареєструвались 22 депутатів.
Розпочалось засідання звучанням державного Гімну України.

На розгляд сесії виносилися наступні питання:

- Про програму забезпечення функціонування інфраструктури на об’єкті «Будівництво на території Тереблянської сільської ради Тячівського району житлового комплексу, об’єктів соціальної сфери та інженерно-транспортної інфраструктури для відселення мешканців смт. Солотвино», для забезпечення життєдіяльності об’єкта на 2019 рік на період прийому-передачі в комунальну власність.

- Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

- У розділі  «Різне»  розглянуто  питання землекористування в населених пунктах смт. Буштино та с. Угля.

У результаті обговорення всі рішення по питаннях порядку денного сесії були підтримані депутатами районної ради.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації