• Новини / Заходи / Головне

До уваги мешканців Тячівського району!

Згідно графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги по населених пунктах 17 травня 2019 року о 11.00 год. в м.Тячів,
    в приміщені Тячівської державної адміністрації відбудеться прийом громадян - заступником начальника Управління - начальником відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області та членом регіональної міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів , протидії незаконного поглинання та захоплення підприємств - Горзов Олександром Володимировичем. Бажаючим отримати консультацію від фахівців юстиції звертатись у Тячівську РДА.
    Прес-служба Тячівської державної адміністрації