• Новини / Заходи / Суспільство

Ветерана війни Лідію Гайналій привітали з 90-літнім ювілеєм

29 серпня відзначала прекрасний ювілей – 90-ліття поважний ветеран війни, міста й району, людина із значними досягненнями та неабияким ратним, трудовим і життєвим досвідом - Лідія Василівна Гайналій.

На святкування такої чудової  дати непересічної мешканки Тячева зібралось чимало гостей, якихоб’єдналаповага і любов до ювілярки. Щирі побажанняЛідії  Василівні висловили перший заступник головиТячівської РДА Михайло Полажинець, керівник апарату райдержадміністрації Богдан Макусій, начальник відділу з питань внутрішньої політики апарату державноїадміністрації ЛюбовНемеш, секретар Тячівської міської ради Іван Крічфалушій, радник міського голови Василь Хайнас,головний редактор міської газети "Тячів" Іванна Фіцай  та інші.
    Окрім подарунків вони вручили ювілярці Почесніграмоти та подяки від Тячівської райдержадміністрації та Тячівської міської ради. Лідії Василівні подякували за проявленумужність у роки війни, за невтомну працю у післявоєнний час, за активну громадську позицію.та роботу.
    - Всіх нас переповнює справжня повага та гордість, бо перед ними людина, жінка, яка пережила війну і захищала рідну землю від ворожої навали. Тож прийміть нащу глибоку шану та повагу. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню. Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, благополуччя, підтримки і уваги близьких людей. Дай Вам Бог прожити на землі ще багато світлих днів і щасливих років, – сказав Михайло Полажинець.
    Святковий день для ювілярки організували діти та онуки, які надзвичайно люблять свою неньку, бабусю, прабабусю, адже вона для них мудра порадниця і вагома підтримка.
    Лідія Василівна – приклад для наслідування не тільки для рідних, а для усіх місцевих жителів, бо вона сильна і позитивна особистість. Вона є другом для людей різних поколінь, що свідчить про її щирість, добродушність та комунікабельність.
    Ведучиим святкового дійства виступив дует «Мрія» у складі Віталії та Руслана Пущинських, які майстерно виконували для ювілярки її улюблені пісні та адресували приємні враження присутнім. Також пісенні привітання з українських пісень та закарпатських коломийок подарувало ювілярці тріо будинку культури.
    Цікавим на святі було спілкування з ювіляркою, яка згадувала з душевною теплотою та смутком в очах прожите життя, обпалене війною та загартоване важкою працею. Дякуючи за увагу та вітання, Лідія Василівна побажала гостям усіляких гараздів, довголіття при доброму здоров’ї, а також мирного неба над Україною. Всі присутні на святі  в свою чергу, зичили ювілярці відзначати  у широкому колі рідних і друзів ще й 100-річчя.
    Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

скачать dle 11.3