• Новини / Охорона здоров'я

ОБГОВОРЕНО ПИТАННЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ ДІЛЬНИЧНИХ ЛІКАРЕНЬ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

27 травня  2019 в Тячівській райдержадміністрації відбулася зустріч з головними лікарями районних та  дільничних лікарень району.

Приводом для такого зібрання стало обговорення реформи у медичній галузі, а саме вторинного  рівня надання медичної допомоги.

Участь у нараді  взяли:  голова райдержадміністрації Василь Дем'янчук, начальник відділу охорони здоров’я  Тячівської РДА Михайло Шелевер та головні лікарі районних та дільничних лікарень Тячівщини.

-  Ми зібрались,   щоб підготуватися до тих змін, які передбачені законодавством в реформуванні закладів медицини, які надають медичну допомогу на вторинному рівні- звернувся до присутніх  Василь Юрійович.

В ході зустрічі було вислухано та обговорено позиції головних лікарів району.

На завершення наради було дано ряд доручень щодо забезпечення на місцевому рівні заходів з підготовки всіх етапів впровадження реформи.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації