• Новини / Культура

«Таланти багатодітної родини» знову скликають шанувальників (АНОНС)

У середу, 5 червня, в приміщенні Закарпатського академічного обласного театру ляльок «БАВКА» відбудеться обласний фестиваль-конкурс «Таланти багатодітної родини».

Його учасниками є талановиті та обдаровані діти з багатодітних сімей, а також творчі родинні колективи.
    Змагатимуться у номінаціях: вокальне мистецтво, музичне виконання, художнє та авторське виконання, хореографія, образотворче та декоративно-прикладне мистецтво.
    Переможці фестивалю отримають путівки в оздоровчі заклади області, а всі інші учасники – заохочувальні призи.
    Засновники та організатори фестивалю-конкурсу: департамент соціального захисту населення та департамент культури  Закарпатської облдержадміністрації, комунальний заклад «Обласний організаційно-методичний центр культури» Закарпатської обласної ради.
    Відкриття об 11.00.
    Запрошуємо всіх бажаючих підтримати учасників.
    Вхід вільний.