• Новини / Актуальне / Суспільство / Головне

  У віддаленому гірському селі Широкий Луг теж встеляють новенький асфальт


  На днях голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем'янчук навідався в село Широкий Луг, де оглянув хід виконання робіт з капітального оновлення центральної дороги.


  Вже декілька днів тут працюють дорожники, які встеляють новий асфальт по вул. Шевченка від магазину "Любовіт" до межі території сільської ради. Кошти в сумі 1086,828 грн на об'єкт виділено з державного фонду регіонального розвитку. Також частину фінансування спрямовано з районного бюджету.
  Василь Дем'янчук провів зустріч з активом села, зокрема поспілкувався з сільським головою Василем Олексієм та депутатом районної ради Володимиром Мідянком 
  Відтак було обговорено можливість оновлення ще одного відрізку шляху на найближчу перспективу. А також інші нагальні питанння життєдіяльності даного населегого пугкту, його соціально-економічного  розвитку та покращення інфраструктури.
  Як зазначив очільник Тячівщини, на сьогодні ситуація з станом доріг є найбільш актуальною. Тому з боку керівництва району робиться все можливе, аби її якнайшвидше вирішити, що є дуже важливим для такого віддаленого села як Широкий Луг. Це в свою чергу повинно дати поштовх для туризму, який в гірській глибинці має неабиякий потенціал. І не лише в цьому селі, а й навколишніх населених пунктах, які зачаровують своєю природньою красою.
  Голова Тячівської РДА Василь Дем'янчук також наголосив, що на сьогодні у районі тривать роботи як з капітального оновлення так і поточного ремонту доріг. Нещодавно встелено новий асфальт на частині центральної дороги в селі Тарасівка, на завершені ліквідація ямковості на відрізку автошдяху "Колодне - Вонігово". На часі проведення ремонту у напрямку "Нересниця - Тересва". Таким чином є сподівання, що ситуація з якості дорожнього сполучення у Тячівському району в цьому році суттєво покращиться.
  Прес-служба Тячівської райдержадміністрації