Привітання з нагоди професійного свята - Дня журналіста!

2019-06-06 10:30:22
Шановні журналісти!
Сьогодні у  вашій великій творчій сім’ї – професійне свято. Тому щиро вітаємо всіх, хто свої помисли, талант і вміння віддає служінню цій благородній справі.
Відрадно, що  ви з відповідальністю ставитесь до професійних обов’язків, що позиція ваша є виваженою, а розуміння об’єктивних реалій – визначальним у непростій журналістській роботі.
Будьте в цьому завжди послідовними і пам’ятайте про своє головне покликання – служити істині, утвердженню добра, злагоди і миру в суспільстві.
 Від щирого серця бажаємо вам міцного здоров'я, благополуччя, творчого натхнення та професійних і життєвих успіхів!
З повагою голова Тячівської державної адміністрації Василь Дем'янчук, голова районної ради Іван Фабрицій