• Новини / Суспільство

    Названо переможців обласного фестивалю-конкурсу «Таланти багатодітної родини»

    5 червня у залі Закарпатського академічного обласного театру ляльок «БАВКА» відбувся ХVІ обласний конкурс-фестиваль «Таланти багатодітної родини».

    У дійстві взяли участь майже 100 конкурсантів, з них 82 –  з багатодітних і малозабезпечених сімей, віком 6 – 18 років з усіх районів Закарпаття. 
    За результатами творчих змагань визначено переможців. 
    Номінація «Вокальне мистецтво»
    Перше місце 
    Вокальний дует у складі Конепуд Ксенії та Конепуд Богдани (Воловецька дитяча школа мистецтв)
    Гелебан Кароліна (м. Берегово)
    Друге місце
    Андрушек Олеся (Перечинський районний будинок культури)
    Данканич Тетяна (Іршавська дитяча школа мистецтв)
    Третє місце
    Павлючок Марія (Рахівський районний будинок дитячої та юнацької творчості)
    Номінація «Інструментальне виконання»
    Перше місце
    Тулюк Софія (Мукачівська дитяча школа мистецтв № 2)
    Друге місце
    Мешко Андрій (Тур’яреметівська дитяча школа мистецтв)
    Третє місце 
    Пилипко Інесса  (Ільницька дитяча школа мистецтв)
    Інструментальний дует у складі Романа Михайла та Русанюк Антонії (Драгівська дитяча школа мистецтв)
    Номінація «Художнє слово»
    Перше місце
    Васько Іванна (клуб с. Загаття Іршавського району)
    Друге місце
    Зейкан  Рената та Феннич Наталія (клуб с. Великий Раковець Іршавського району)
    Третє місце
    Григулька Анна (Драгівська дитяча школа мистецтв)
    Номінація «Хореографічне мистецтво»
    Перше місце
    Колектив «Авангард» (Рахівський районний будинок дитячої та юнацької творчості)
    Друге місце
    Танцювальна пара у складі Зубанич Максима та Андрушек Ілони 
    (ГО клуб спортивного танцю «ПОЛОНЕС» м. Перечин)
    Третє місце 
    Хореографічний колектив «Юність»
     (Мукачівська дитяча школа мистецтв № 1)
    Номінація «Образотворче мистецтво»
    Перше місце
    Дербай  Емма (Мукачівська дитяча художня школа ім. Мігая Мункачі)
    Друге місце
    Звонар Ангеліна (Ільницька дитяча школа мистецтв)
    Третє місце
    Русин Амалія (Мукачівська дитяча художня школа ім. Мігая Мункачі)
    Бажанов Микола (Рахівський районний будинок дитячої та юнацької творчості)
    Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»
    Перше місце
     Беркела Ольга (Рахівський районний будинок дитячої та юнацької творчості)   
    Друге місце
     Башані Маркос (с. Ратівці Ужгородського району)
    Третє місце 
    Яцканич Тетяна (клуб с. Малий Раковець Іршавського району)
    Засновники та організатори фестивалю – департаменти соціального захисту населення та культури Закарпатської облдержадміністрації, Обласний організаційно-методичний центр культури.