Завершився обласний фотоконкурс «Миттєвості сімейного щастя»

2019-06-13 12:07:52
Аби сприяти відродженню та популяризації національних цінностей української сім'ї, привернути увагу місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування,
громадськості до проблем та розвитку інституту сім'ї, департамент соціального захисту населення облдержадміністрації  організував обласний фотоконкурс «Миттєвості сімейного щастя».
Подані на конкурс 25 фоторобіт восьми учасників експонувалися в атріумі будівлі ОДА та облради. Тут же кожен охочий, після огляду експозиції, міг проголосувати за вподобані фото.
Нині конкурсна комісія визначила переможців. Перше місце посів Ярослав Макар з Ужгорода за фото «Сімейні розваги». Друге зайняла робота «Працюємо  разом» Володимира Іржака зі  Сваляви,  а  третє – фото під назвою «Батьки і діти» Анастасії Савельевої з обласного центру.
Переможці фотоконкурсу  отримали від організаторів дипломи і цінні подарунки.