• Новини / Освіта / Головне

Ганичівська ЗОШ отримала шкільні дошки від депутата Закарпатської облради Василя Федурці

Учні 1-их класів Ганичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з радістю отримали нові шкільні дошки, які передав депутат Закарпатської обласної ради В.В.Федурцьо через свого помічника Бережника М.М.

Михайло Бережник також висловив від Василя Васильовича привітання учням з новим навчальним роком та побажання бути вихованими й добре вчитися. А вчителям - успіхів у роботі та нових звершень на освітянській ниві.
    Адміністрація школи, класні керівники 1-их класів та учні висловлюють щиру подяку Василю Васильовичу Федурці, бажають міцного здоров’я, успіхів у всіх справах та бажають і надалі залишатися людиною, яка дотримується обіцянок, і є поважним меценатом у вирішенні назрілих питань навчальних закладів гірських сіл свого округу.
    Михайло Фельбаба, директор Ганичівської ЗОШ І-ІІІ ст.
    скачать dle 11.3