Привітання з професійним святом Днем медичного працівника

2019-06-16 08:00:14
          Шановні медичні працівники Тячівщини!

Споконвіку більше за всі скарби та будь-які надбання цінувалося здоров'я людини. А тому професія лікаря завжди була, є та залишиться однією з найнеобхідніших і найшановніших. Немає вищого і благороднішого покликання, аніж повертати людям здоров'я та життя, немає жертовнішої та гуманнішої професії, аніж професія медика.
Своєю невтомною працею ви повсякчас демонструєте приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Власною добротою, знаннями та досвідом ви повертаєте людей до повноцінного життя, лагідним словом даруєте надію на одужання.
Прийміть найщиріші побажання міцного здоров'я, благополуччя вам та вашим рідним. Нехай ваша праця збагачується новим досвідом та добрими справами, а кожен прожитий день сповнюється гордістю за обрану професію, шаною і повагою вдячних жителів нашого району.
З повагою,  голова Тячівської районної державної адміністрації  Василь Дем’янчук та голова районної ради Іван Фабрицій