Вже 200 будівель отримали сертифікати енергетичної ефективності

2019-06-21 12:46:03
В Україні впроваджується енергетична сертифікація будівель. Лише за два тижні червня енергоаудитори надали до Держенергоефективності ще 36 енергетичні сертифікати.

Загалом, із вересня 2018 р. і по сьогодні вже сертифіковано 200 будівель, зокрема:
-54 - навчальні заклади;
-52 - житлові будинки;
-49 - громадських будівель;
-32 - заклади охорони здоров’я;
-13 – дитячих дошкільних закладів.
Енергетичний сертифікат надає інформацію про те:
-скільки енергоресурсів витрачається;
-яких технічний стан будівлі;
-які енергоефективні заходи необхідно впроваджувати.
Нагадуємо, що відповідно до Закону України «Про енергетичну ефективність будівель» від 22.06.2017 № 2118-VIII, розробленого Держенергоефективності,  енергетична сертифікація здійснюється лише атестованими енергоаудиторами.
Із переліком атестованих енергоаудиторів можуть ознайомитися на сайті Держенергоефективності:http://saee.gov.ua/uk/content/energy-auditors-attestation.
«Закликаю місцеву владу та усіх громадян проводити сертифікацію будівель та активно долучатися до їхньої термомодернізації», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістюДерженергоефективності