• Новини / Заходи / Головне

  Підготовку до опалювального сезону обговорили на понеділковій нараді


  Сьогодні 18.09.2017 р голова Тячівської районної державної адміністрації Василь Дем'янчук  провів понеділкову нараду з підготовки бюджетних установ  до початку опалювального  періоду.


  Участь у нараді взяли перший заступник Михайло Полажинець, заступник Віктор Погар, керівник апарату Богдан Макусій. А також голова районної ради Василь Каганець, керівник Тячівської місцевої прокуратуриСтепан Жовнір, начальник Тячівського  відділу поліції Василь Майданник, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.
  Особливу увагу було приділено питанню створення необхідного запасу палива на об’єктах закладів медицини, освіти, культури тощо. З приводу чого інформували керівники даних структурних підрозділів районної державної адміністрації.
  У ході обговорення Василь Дем'янчук зауважив, що хоч зроблено чимало, однак питання підготовки об’єктів соціальної сфери перебуває на посиленому контролі, оскільки зима вже не за горами. Тож активна робота керівників підприємств, установ та організацій району до опалювального сезону забезпечить вчасне та стабільне його проходження".
  Окрім цього відбулося обговорення й інших важливих питань життєдіяльності району. Зокрема що стосується ліквідації наслідків недільної негоди. Як було наголошено відновлено електропостачання в ряді населених пунктів, у 5 селах району з приводу цього ще тривають роботи. Розчищено від падіння дерев дорогу в Біловарцях та проводяться заходи з ліквідації завалів,  які утворилися внаслідок падіння залізних конструкцій на недіючій шахті Солотвинського солерудника.
  Що стосується іншої надзвичайної ситуації - спалаху африканської чуми, то нових вогнищ захворювання на території району не зафіксовано.
  На нараді також йшлося про проведення робіт з ремонту доріг та берегоукріплень, на об'єктах соціальної сфери.  
  Вчергове голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем'янчук  звернувся до керівників структур, які надають послуги населенню з метою належного виконання обов'язків та чуйного ставлення до людей.
  Прес-служба Тячівської райдержадміністрації     скачать dle 11.3