• Новини / Заходи / Головне

Відкриття спорткомплексу та ЦНАПу, парад вишиванок, поважні гості, сценічні шоу та концерти - як Тячів святкував День міста

День міста Тячів, попри прохолодну погоду та дощ зібрав багаточисельних учасників та гостей свята. Організатори подбали про насичену розважальну програму. Урочистості тривали два дні, протягом яких відбулося багато цікавих заходів.

Святкування Дня міста розпочалося в суботу, 23 вересня традиційним святом урожаю "Сюреті-бал", велопробігом та парадом вишиванок.
    А перед тим відбулося урочисте відкриття новодбудованого спорткомплексу на вулиці Вайди та сучасного ЦНАПу, участь у створенні якого взяли українські та шведські експерти.
    Спортивний комплекс складається з навчально-тренувального залу, трибуни на майже 500 місць, конференц-зали, офісних приміщень та інших кабінетів . Тут проводитимуться змагання, турніри різних рівнів, тренування з різних видів спорту, а також уроки фізкультури місцевих школярів тощо.
    Варто відзначити, що Тячівська ОТГ стала першою громадою в Україні, в якій буде функціонувати послуга видачі паспортів для виїзду за кордон. Допомогу в ремонті, обладнанні приміщення та встановленні паспортного обладнання громаді надала Програма U-LEAD Компонент 2, початкова фаза.
    Участь в офіціний церемоніях відкриття даних закладів взяли почесні гості: В’ячеслав Негода, перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України; Камеран Худура, перший секретар посольства Швеції, програмний директор U-LEAD від SIDA;Пітер Зехер Єнсена, старший радник з питань децентралізації, відряджений Данією в Делегацію ЄС; Сусанна Делланс, керівник початкової фази компонента 2 Програми U-LEAD.
    А також предстаники обласної, районної і міської влади:Геннадій Москаль, губернатор Закарпатської області; Михайло Рівіс, голова Закарпатської обласної ради; Василь Дем'янчук, голова Тячівської райдержадмігістрації; Василь Каганець, голова районної ради. І звісно, головний господар Тячева - міський голова Іван Ковач. Присутніми на заході також були народні депутати України Василь Петьовка та Валерій Лунченко, обласні депутати Валерій Мурга, Олександр Ледида, Петро Голубка та ін.
    Після уього на сцені перед районним будинком культури на площі Поштовій З Днем міста всіх присутніх привітали Тячівський міський голова Іван Ковач, представники обласної та районної влади, міст-побратимів та офіційних делегацій.
    За вагомий особистий внесок у розвиток міста та об'єднаної громади, сфер діяльності чимало фахівців, спортсменів, підприємців були відзначені грамотами обласної, районної та міської влади.
    Ще однією гарною традицією на День міста у Тячеві стало проведення конкурсу «Міні-міс» та «Юна міс-Тячів», де міцеві красуні представили свою вроду і таланти.
    Упродовж свята на центральній вулиці міста тривала виставка художніх робіт місцевих митців і фотографів, різноманітні майстер-класи, тривала торгівля та масові гуляння.
    Наступного дня у місті провели спортивне дійство під назвою «Олімпійська громада». Для тячівців влаштували різні змагання, в яких вони мали можливість продемонструвати спритність, швидкість та фізпідготовку.
    Також на міському стадіоні відбувся футбольний турнір імені Л.Бийреша, а в спорткомплексі товариський матч з гандболу між жіночими командами.
    Не обійшлося і без міського конкурсу на найкращий національний костюм та фестивалю «Бограч-фест».
    Впродовж свята на тячівській сцені виступали чисельні учасники художньої самодіяльності, аматори сцени та зіркові артисти української естради.
    Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

скачать dle 11.3