• Новини / Заходи / Культура / Головне

Запрошуємо на фестиваль "Брустурянська кедровиця!

Цієї неділі, 1 жовтня, в с. Лопухово відбудеться фестиваль «Брустурянська кедровиця» та святкування 379-ої річниці з дня заснування Лопухова (Брустурів).

У програмі: урочиста частина, запалення фестивальної ватри, виставка виробів народних умільців. Гості свята матимуть можливість скуштувати традиційні страви села - смаженину, яку готуватимуть місцеві кухарі , а також міцний напій – настоянку на шишках сибірського кедру – кедровицю, яка й дала назву фестивалю.
    На відвідувачів також чекає концертна програма за участі художніх колективів району, аматорів сцени  та відомих українських виконавців  Ірини ФЕДИШИН, Павла ДОСКОЧА, Народного артиста України Володимира ПІРУСА та львівського естрадного гурту " ГАРДАМАНИ"
    Урочисте відкриття – о 12 годині.

Запрошуємо всіх бажаючих на святкування Дня села Лопухово та гастрономічний фест "Брустурянська кедровиця!
    Прес-служба Тячівської райдержадміністрації  скачать dle 11.3