• Новини / Заходи / Спорт / Головне

У Буштинській гімназії-інтернат відкрито спортивний майданчик із штучним покриттям

Сьогодні у даному навчальному закладі відбулася непересічна подія, на яку тут очікували з нетерпінням не один рік. Нарешті після тривалої перерви завершено будівництво спортивного майданчика із штучним покриттям.

З приводу чого до школи навідались почесні гості - голова Тячівської РДА Василь Дем'янчук, заступник голови районної ради Василь Кушілко, начальник Департаменту житлового-комунального господарства,  будівництва та інфраструктури  Закарпатської ОДА Едуард Маляр,  депутат Закарпатської облради  Іван  Куцина, директор Тячівської ДЮСШ Василь Варга та ін.
             У святі взяли участь педагоги, діти та їх батьки, представники громади міста.
             Насамперед селищний голова Іван Паш коротко розповів про історію спорудження спортивного майданчика і висловив щиру вдячність всім, хто був причетний до цієї благородної справи.
              Попередньо тут планували збудувати тенісні корти ще у 2005 році. Однак  у 2013 році, до Дня селища, громада Буштина отримала від влади сертифікат на міні-футбольне поле. Тож було прийнято рішення розширити вже існуючий майданчик до стандартів міні-стадіону – збільшити його ширину на 2,5, а довжину – на 7 метрів. Однак поки тривали підготовчі роботи, кошти спрямували на облаштування майданчика в іншому населеному пункті. А сучасний міні-стадіон розмірами 42х22 метри облаштували на території гімназії-інтернату за регіональною програмою «Спортивний майданчик» на 2016-2020 роки.
             Відтак керівник Тячівщини Василь Дем'янчук привітав присутніх з цією важливою подією, наголосивши на важливості виховання  у молоді принципів здорового способу життя.  Адже фізична культура є запорукою здорової нації та її майбутнього, яке формується сьогодні.
             Надалі успішному підприємцю та відомому меценату селища Буштино Івану Галамбіці було вручено подяку від голови Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадія Москаля.
             Спортивних здобутків побажав присутнім обласний депутат іван Куцина. Також висловив впевненість у тому, буштинці відродять футбольну славу селища.
             Окрім слів привітань, юні спортсмени отримали у подарунок також і футбольні м'ячі від керівництва району та обласного депутата
             Після чого відбулося  символічне перерізання червоної стрічки та освячення футбольного поля священнослужителем православного храму Жен-Мироносиць от. Іоаном Коротко.
             Право першого удару на новенькому полі отримав селищний голова і до речі сам затятий футболіст Іван Паш. Відтак розпочалися перші змагання між командами Буштинської гімназії-інтернату (тренер Василь Михальчук) та Буштинської ЗОШ І-ІІІ ст (тренер Юрій Болог).
             Сучасний спортивний майданчик із штучним покриттям дозволить не лише проводити матчі з футболу , а займатися різними видами спорту.
    Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

скачать dle 11.3