• Новини / Актуальне / Заходи

Відбулись урочистості з нагоди Дня людей похилого віку і Дня ветерана

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.
      Відтак, і в Тячеві відбулося урочисте відзначення цієї дати. 2 жовтня, відбулись урочистості з нагоди Дня людей похилого віку і Дня ветерана.

З вітальною промовою виступив керівник апарату Тячівської районної державної адміністрації Богдан Макусій: ”Міжнародний день людей похилого віку відзначається щорічно в усьому світі 1-го жовтня. Цього дня ми віддаємо данину глибокої поваги вам, ветеранам, чий внесок у розвиток нашого рідного краю дуже вагомий.  Слова подяки вам мають лунати кожного дня, тому що саме ви будували нашу країну, виборювали її незалежність. Держава має бути вдячна за це і мусить забезпечити вам гідне життя, тому що ви його заслужили! Ваша праця, ваше ставлення до людей та духовних цінностей – це приклад для наслідування сучасній молоді, саме пізнаючи ваше життя, вона будує своє. Високе почуття обов`язку, відповідальності перед громадою – риси, що притаманні людям похилого віку, сьогодні вони набувають вагомих цінностей. Бажаю вам, шановні ветерани, міцного здоров`я, щасливої долі, спокою, радості, добра та віри в краще життя. Хай виповнюються ваші бажання, хай вас люблять, цінують і піклуються про вас – ви того варті!"

Відтак, розпорядженням голови районної державної адміністрації відбулося нагородження Почесною грамотою за активну життєву позицію, суспільно-громадську діяльність, вагомий особистий внесок у справу соціального захисту ветеранів та та з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

Відбулись урочистості з нагоди Дня людей похилого віку і Дня ветерана