• Новини / Актуальне / Заходи / Охорона здоров'я / Головне

У Тячівській районній лікарні оновлення, прибув черговий гуманітарний вантаж

3 жовтня, районна лікарня Тячівщини отримала гуманітарну допомогу. Вантаж лікарня змогла отримати за сприяння Тячівської райдержадміністрації від  Діаконічного відділу при Управлінні Закарпатської Реформатської Церкви Бейла Нодь, волонтера Віталія Богдана - Благодійного фонду розвитку та милосердя «Нове життя».

Лікарня отримала сучасні операційні столи, каталки, ходулі для важкохворих, засоби пересування для людей з обмеженими фізичними можливостями, костилі, постільну білизну, халати для лікарів, подушки, покривала для хворих, калоприймачі, камери для зберігання крові, аналізів, спеціальні медичні матраци, шафи для зберігання медикаментів тощо.
     -  Завдяки цьому вантажу буде значно покращено умови перебування пацієнтів в стаціонарах Тячівської районної лікарні, – зазначає голова Тячівської РДА, Василь Дем’янчук.
      Обладнання функціональне, у прекрасному стані та є набагато сучаснішим за деяке наявне нині у райлікарні. Адже не секрет, що такі  заклади потребують завжди  кардинального оновлення матеріальної бази.
      Медичні працівники та пацієнти щиро вдячні за благородну справу всім, хто долучився до благородної справи покращення умов перебування.
                                                                                                                  Зульфія Бабаєва,
     Прес-служба Тячівської райдержадміністрації