• Новини / Культура

Районне свято малюнку на асфальті "Японія очима дітей України"

10 жовтня на пл. Поштовій перед районним будинком культури з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня художника, було проведено традиційне районне свято-конкурс дитячого малюнку «Японія очима дітей України ».

Відкрила свято провідний методист районного методичного центру Сасин Олеся Іванівна. Після привітального слова учасники зайняли свої місця та почали малювати на задану тему. На виконання цього завдання було виділено одну годину. У святі взяли участь учні та викладачі дитячих шкіл мистецтв району, учні Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. В. Гренджі – Донського-(керівник Острешко В.О.), Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 з угорською мовою навчання ім. Ш.Голлоші (керівник Сенек Н.В.), Ганичівської ДШМ (керівник Погорляк В.І.), Дубівської ДШМ( керівник Черевко Н.М.),Солотвинської ДШМ- (керівник Марина Л.С.),Тячівської ДШМ- (керівники Вовчок М.П.,Церкуник Л.М.), Буштинської ДШМ- (керівники Вейгеш Ю.В.,Андришин Н.Б.). Углянської ДШМ (керівник Токар В.В.), Ганичівської ДШМ-(керівник Ташко М.Ю.), Дубовської ДШМ- (керівник Ребар М.М.), Тересвянської ДШМ – (керівник Лазур О.В.,Решетар М.С.). Вже традиційно ,на свято були запрошені самодіяльні художники району. Свої картини приніс на виставку художник з Тячева Віктор Гуцул якому на передодні виповнилося 60 – років. Колеги художники вітали ювіляра ,а від відділу культури Віктору Михайловичу оголосили подяку за активну виставкову діяльність. Всі команди отримали подяки та подарунки від відділу культури Тячівської районної державної адміністрації,які вручила директор РМЦ – Сасин Наталія Йосипівна.

скачать dle 11.3