• Новини / Заходи / Головне

Депутати Тячівської райради зібрались на сесію

У п'ятницю 20 жовтня депутати Тячівської райради зібрались на десяте засідання сесії п'ятого скликання.

У залі зареєструвались 35 народних обранців. Також були присутніми: голова районної державної адміністрації Василь Дем'янчук, заступник голови районної ради Василь Кушілка, керівники структурних підрозділів державної адміністрації, установ, організацій району, голови місцевих рад, представники засобів масової інформації.
    Розпочалась сесія звучанням Гімну України, після чого присутні у залі вшанували пам’ять загиблих героїв на сході хвилиною мовчання. Відтак голова районної ради Василь Каганець та голова районної державної адміністрації Василь Дем’янчук привітали іменниників та вручили окремим депутатам та представникам органів місцевого самоврядування відзнаки.
    Надалі слово було надане голові Тячівської районної виборчої комісії Івану Деяку, який зачитав Постанову РВК від 18.10.2017 р. про дострокове припинення повноважень депутата Тячівської районної ради Іванни Куцин у зв’язку з рішенням 14-го з’їзду політичної партії ВО «Батьківщина» від 16.09.2017 року, натомість зареєструвати депутатом райради Поліну Магулу-Каганець. Після чого вручив їй тимчасове посвідчення депутата.
    Головуючий Василь Каганець озвучив звернення депутатів та порядок денний сесії. Під час його обговорення депутат Ігор Грабарь запропонували внести на розгляд питання про дострокове припинення повноважень голови районної ради за пропозицією і підписами 22 депутатів.
    Також депутати запропонували розглянути його на самому початку сесії, яка була запланована в два пленарні засідання. Однак під час озвучення голова поставив його насамкінець сесії у питання - різне. Такий порядок денний депутати не підтримали. Після чого Василь Каганець закрив пленарне засідання і вийшов із зали.
    Таким чином депутати не змогли розглянути змін до бюджету району на 2017 рік, в яких закладено фінансування заробітних плат працівникам бюджетної сфери, початок опалювального сезону, виконання робіт на об’єктах соціальної сфери тощо.
    В цей же день головою райдержадміністрації Василем Дем'янчуком було підготовлено поданння в райраду на скликання наступної сесії, яку заплановано провести у понеділок 23 жовтня.
    Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

скачать dle 11.3