• Новини / Заходи / Головне

У Тячівській РДА відбулась понеділкова нарада

Сьогодні, 23  жовтня  відбулася понеділкова нарада, яку провів голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем’янчук.

В нараді також взяли участь -  перший  заступник Михайло Полажинець та заступник Віктор Погар, керівник апарату Богдан  Макусій, голова,  в.о. керівника  прокурора Тячівського району Юрій Варга, начальник Тячівського відділу поліції Василь Майданик. А також присутніми у залі були керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організації району.
    Про  Програму  соціально-економічного розвитку району на 2018 рік інформувала начальник управління економічного  розвитку і торгівлі державної адміністрації  Тетяна Миколайчук.  Про роботу підприємств, установ, організацій району і зокрема про початок опалювального сезону доповіли  керівники підприємств, установ, організацій району.
    Як було наголошено виступаючими на виконання розпорядження голови РДА сьогодні 23 жовтня в закладах бюджетної сфери подано теплопостачання. Окрім того нараді було розглянуто ряд інших питань життєдіяльності району,  що стосується  ремонту доріг.
    За результатами понеділкової наради  Василь Дем’янчук надав ряд усних вказівок та доручень.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

скачать dle 11.3