• Новини / Заходи / Головне

У Тячівській РДА відбулись тренування територіальної підсистеми цивільного захисту

:

“Дії органів управління та сил територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Тячівського району у разі загрози виникнення надзвичайної ситуації природного характеру (паводок)”.
    Керівництво даного тренування здійснював перший заступник голови районної державної адміністрації Полажинець М.М. за участі членів місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Тячівського району, Тячівського РВ У ДСНС України в Закарпатській області, Тячівського міжрайонного управління водного господарства та інших спеціалізованих служб цивільного захисту та життєзабезпечення району.
    Основним завданням даного тренування було перевірка готовності органів управління та сил цивільного захисту району до дій у разі загрози виникнення надзвичайних ситуацій у паводконебезпечний осінньо – зимовий період.
    В.Бокотей, завідувач сектору з питань цивільного захисту Тячівської РДА

скачать dle 11.3