• Новини / Актуальне

Перевірка системи оповіщення

Управління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації повідомляє, що 16 - 17 листопада 2017 року проводитиметься комплексна перевірка загальнодержавної та територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення із залученням всіх засобів доведення інформації  (електричні сирени, гучномовці а також електричні сирени системи «Павіан»).

Управління звертається до усіх мешканців району та гостей з проханням зберігати спокій та пам’ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці, розміщені у місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку), а також сигнали електросирен, розміщених на території підприємств та організацій, є навчальними.
    Нагадуємо, що уривчасте звучання електросирен означає «УВАГА ВСІМ!». Почувши їх звучання необхідно включати обласне телебачення, радіомовлення для прослуховування повідомлень, що передаються. В подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.
    Сектор з питань цивільного захисту райдержадміністраціїскачать dle 11.3