• Новини / Економіка

XVI МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ 21 - 24 листопада 2017

Міжнародний промисловий форум — найбільша промислова виставка в Україні. У 2005 році вона була зареєстрована у Міжнародній Асоціації Виставкової Індустрії (UFI), що є найвищим рівнем світового визнання для виставки.

Міжнародний промисловий форум включає в себе спеціалізовані виставки у галузі металообробки, машинобудування та суміжних областей, а також насичену програму науково‑практичних конференцій, семінарів, презентацій учасників форуму.
    Учасниками виставки є провідні промислові підприємства України, близького та далекого зарубіжжя. Щорічно під час форуму презентуються новітні промислові технології, обладнання, інструмент, комплектуючі, послуги.
    У рамках форуму:
    Міжнародні спеціалізовані виставки:
    - Металообробка (металообробні технології, обладнання)
    - УкрВторТех (комісійна техніка, обладнання)
    - УкрЛитво (обладнання та технології для ливарного виробництва)
    - УкрЗварювання (технології, обладнання та матеріали)
    - Гідравліка. Пневматика
    - Підшипники (підшипники котіння та ковзання, вільні деталі: шарики та ролики, втулки стягувальні, технології, обладнання та інструмент для виробництва підшипників)
    - УкрПромАвтоматизація (автоматизація виробництва, автоматизовані системи управління технологічними процесами, автоматизація об'єктів промисловості)
    - Підйомно‑транспортне, складське обладнання
    - Зразки, стандарти, еталони, прилади (контрольно‑вимірювальні прилади, лабораторне та випробувальне обладнання, метрологія, сертифікація)
    - Безпека виробництва (засоби захисту, безпека робочої зони)