• Новини / Актуальне / Головне

Привітання керівництва району з Днем Гідності та Свободи

Шановні земляки!

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та усіх українських вояків, які беруть участь у війні на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі. Всі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.
    У цей знаменний день ми з гордістю говоримо про те, що українці – це народ, який у сучасний період новітньої історії боротьби за утвердження української державності зробив свій європейський вибір і заслуговує на повагу світової спільноти.

Тож нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.
    З повагою, голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем'янчук,
    голова Тячівської районної ради Іван Фабрицій