• Новини / Актуальне / Головне

  З Тячівщини в зону АТО відправлено автомобіль "Швидкої допомоги"


  Сьогодні біля будівлі Тячівської райдержадміністрації відбулася чергова відправка автомобіля в зону АТО. На цей раз для потреб 128 - ї бригади і зокрема 4-го батальйону  закуплено "Швидку допомогу" ( марки "Фольксваген),  яка рятуватиме життя закарпатських військових на передовій.

  -  Ми тримаємо зв’язки з багатьма батальйонами та підрозділами,  які  перебувають зараз на Сході. Вивчаємо  потреби наших бійців і завжди намагаємось їх  виконувати.Необхідність  у даному виді транспорту для наших захисників назріла давно. Адже за час  проведення антитерористичної операції на сході нашої країни,  наші військовослужбовці завжди перебувають у найбільш гарячих точках, де дуже часто дістають вогнепальні  поранення. Тож вчасно надана медична допомога може врятувати життя бійців,    — розповів голова Тячівської державної адміністрації Василь Дем'янчук.
  Відповідно автомобіль  обладнано  всім необхідним  медичним  устаткуванням для надання такої екстренної допомоги. А також його завантажено продуктами харчування та іншими матеріальними засобами, які необхідні нашим бійцям на даний час в зоні АТО.  
  А закупили "Швидку" для військовослужбовців небайдужі мешканці Тячівщини - депутати Закарпатської обласної ради  - Василь Федурцьо, Василь Дем'янчук та Валерій Мурга,  голова ГО "Ветерани правоохоронних органів" і вчитель  предмета «Захист Вітчизни» 
  Ганичівської ЗОШ І-ІІІ ст  Михайло Немеш та  директор Ганичівської ЗОШ І-ІІІ ст. Михайло Фельбаба.
  Доставить транспорт  військовим  волонтер Михайло Немеш, який вже неодноразово з гуманітарною місією їздив у зону АТО та Михайло  Фельбаба.
  У свою чергу керівництво Тячівської райдержадміністрації висловлює  щиру вдячність всім учасникам благодійної акції за придбання "Швидкої" для потреб АТО. І сподівається, що дана медтехніка стане у пригоді всім бійцям у їх нелегкій службі на сході країни задля встановлення там спокою та миру, збереження територіальної цілісності України.
  Прес-служба Тячівської райдержадміністрації