• Новини / Оголошення

Відділ агропромислового розвитку Тячівської РДА інформує наступне.
    14-15 грудня у Львові відбудеться третя міжнароднанауково-практична конференція, організована інформаційно-видавничим проектом «Технології та Інновації».
             Тема конференції – «Технології та інновації: ягідництво та переробка». Захід адресований керівникам підприємств, фермерам та всім, кого цікавить успішний бізнес у одній із найперспективніших галузей-ягідництві та переробці ягід. Головна мета конференції-популяризація сучасних технологій вирощування та переробки ягід, сприяння відродженню традиційних українських напоїв та інших продуктів на базі ягід, просування цієї продукції на внутрішньому і зарубіжних ринках.
             На другий день конференції, 15 грудня, запланований бізнес-тур в м.Долина (Івано-Франківська область) до сертифікованого розплідника in-vitro саджанців чорниці високорослої (лохини) «Долина Агро», і на лохинову плантацію Віктора Дитинко, де пройде майстер-клас із зимової обрізки лохини від відмого білоруського ягідника – експерта Олександра Березіна (ФГ «Берклі»).
             Просимо субєктів господарювання, які виявили бажання прийняти участь,  повідомити відділ АПР Тячівської РДА (e-mail: vidapr@meta.ua) або приміщення РДА (вул.Незалежності 30, І поверх, каб. 103) до 4 грудня поточного року.
             Довідково: захід відбудеться в конференц-залі Львівського колледжу готельно-туристичного і ресторанного сервісу (м. Львів, вул. І. Пулюя, 36), тел.067 238 18 51,  Е-mail:drinksgallery@ukr.netскачать dle 11.3