• Новини / Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ

Інформуємо, що 12 грудня 2017 року  у виставковому залі Закарпатської торгово-промислової палати (м. Ужгород, вул.Грушевського, 62а) проходитиме семінар за тематикою «Ринок ЄС: що мають знати українські підприємства».
    Теми які будуть розглядатись:
    • Регіональний рейтинг ділового клімату спрощення процедур торгівлі в Україні: оцінки та очікування  бізнесу 2016/2017.
    • Угода про асоціацію Україна-ЄС – можливості для бізнесу.
    • Дотримання Україною принципу прозоростіу торгівлі. Система нотифікації у рамках СОТ.
    • Спрощення процедури торгівлі та доступ до інформації.
    Цільова аудиторія семінару – представники бізнесу і бізнес-асоціацій, громадських організацій, підприємств, а також органів місцевої влади.
    Участь у заході безкоштовна, необхідна попередня реєстрація  шляхом відправки заявки на участь на адресу: exib@tpp.uzhgorod.ua або за факсом на номер: 669474.
    Початок заходу  о 10 годині.
    Щодо електронного варіанту заявки на участь у семінарі, просимо зацікавлених осіб звернутися до працівників відділу агропромислового розвитку Тячівської РДА (приміщення РДА, І поверх, каб. 103).скачать dle 11.3