• Новини / Заходи / Головне

У Тячеві відбувся вечір подяки та хвали

Цієї  неділі у спорткомплексі міста  Тячів  відбувся вечір подяки та хвали на тему: "Дякуйте Богові, добрий бо Він!"в рамках відзначення 500 літнінього ювілею Реформації.

Духовний захід зібрав сотні прихожан зі церков ЄХБ Тячівського району та Закарпаття,  гостей свята. Метою заходу стало висловлення вдячності Господу за духовні і фізичні благословіння, які були надані кожній людині у році, що минає.
     Запрошені також  були представники влади - голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем'янчук та голова районної ради Іван Фабрицій, які висловили щирі вітання всім присутнім. Зокрема відмітили важливість проведення таких заходів  у розвитку духовності та утвердженні  християнських цінностей, які ведуть до любові та злагоди в суспільстві.
    Те, без чого неможливе життя людини – хліб, вода і Слово Боже – стало центральним акцентом в особливій молитві-подяки, яку звершили пресвітери та присутні у залі вірники.
    Також  духовні промови, молитви та вірші виголосили: І. Кондор, В. Зеленько, С.Немеш,  І.Агоштон, І.Зигаленко, П.Паш та ін.
    У програмі заходу об'єднаний хор церков ЄХБ та члени релігійних громад співали духовні пісні та виконали молитву за мир в Україні : "Боже великий єдиний": Присутні на святі дякували Богу за Його незліченні та дуже великі милості для кожної людини, краю, країни.
    Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

скачать dle 11.3