• Новини / Заходи / Освіта

Питання попередження підліткової злочинності обговорено на нараді

29 листопада у залі ЦДЮТ відбулася  спільна  нарада  представників районної державної адміністрації, поліції, прокуратури,  управління  освіти, керівників загальноосвітніх закладів освіти та шкільних психологів.

Головною метою зібрання  стало обговорення та прийняття заходів щодо попередження правопорушень серед підлітків.
    Участь в нараді взяв  перший заступник голови Тячівської державної адміністрації Михайло Полажинець, начальник управління освіти РДА Марія Думнич, директор ЦДЮТ Леся Кузнєц та ін.
    З інформацією порядку денного наради виступили: начальник відділу з питань соціального захисту дітей, профілактики злочинності та правопорушень Наталія Жмурко, старший інспектор ювенальної превенції, ВПГУМП в Закарпатській області Антоніна  Маркетан, директор Тячівського районного центру соціальних служб для сім”ї,  дітей та молоді Марина Поп та ін.
    Під час спілкування, з учасниками заходу були проаналізовані показники роботи та запланована подальша робота в порядку взаємодії  служб і відомств з керівниками шкіл та педагогами.
     Як наголосив перший заступник голови РДА Михайло Полажинець питання правової освіти, попередження злочинності серед неповнолітніх, запобігання дитячій бездоглядності, профілактики негативних проявів в учнівському середовищі  є вкрай важливим і вони повинно бути на особливому контролі в усіх закладах району.
    Незважаючи на певні позитивні зрушення, наявний стан правопорушень серед неповнолітніх вимагає продовження відповідної цілеспрямованої системної роботи серед учнів.  Що включає в себе комплексний  підхід до організації дієвої профілактики у молодіжному середовищі, забезпечення координації та контролю за діяльністю усіх причетних до цього питання органів та відомств.
    Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

скачать dle 11.3