• Новини / Культура

Благодійна акція під назвою «Збираємо тепло сердець»

1 грудня, у Тячівському районному будинку культури працівники закладів культури району провели благодійну акцію під назвою «Збираємо тепло сердець».

Метою акції, присвяченої Міжнародному дню людей з інвалідністю, який проводиться у рамках Всеукраїнської акції «16 дні проти насилля», став збір коштів для потреб дітей з обмеженими можливостями. Для цього у фойє, при вході до залу, поставили скриньку для пожертв.
    Ведучий Лев-Радіон Ребар- учень ЗОШ №2 запрошував до виступу учасників концертної програми, в якій взяли участь солісти і колективи закладів культури : Дьолог Дарина учениця Нересницької ДШМ та учні відділу хореографії Буштинської ДШМ (керівник Рената Велеган) ; вокальний дует учнів Тересвянської школи мистецтв (викладач Вікторія Мацола), Юрій Дзвеняк та Жидак Яна – учні Дубівської ДШМ (викладачі Дровальова Богдана і Неоніла Цубера ), танцювальний колектив БК с.Руське Поле- керівник Світлана Орос, Юрій Гарагаль викладач Дубівської ДШМ з інструментальною композицією на саксофоні;Читець будинку культури с.Терново Сасин Марина ; Джуліан Дрангой волонтер організації військових Афганістану. Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих воїнів АТО.
    Зібрані кошти буде передано до Соціального центру «Парасолька».

Благодійна акція під назвою «Збираємо тепло сердець»

скачать dle 11.3