• Новини / Спорт / Головне

    Відзначено кращих спортсменів Тячівського району


    У  Тячівській РДА відбулось урочисте зібрання з нагоди нагородження кращих юних спортсменів району  - призерів та переможців Всеукраїнських і чемпіонів обласних спортивних змагань та їх тренерів.

     
    В урочистій церемонії прийняли участь: голова Тячівської РДА Василь Дем'янчук та перший заступник Михайло Полажинець, голова районної ради Іван Фабрицій та заступник Ігор Грабарь, директор ДЮСШ  Василь Варга.
    Насамперед від імені всіх присутніх у залі Василь Варга висловив вдячність керівництву району за підтримку у розвитку спорту, яка вже декілька років підряд надається  юним спортсменам та їх наставникам завдяки прийнятій районній програмі. А також коротко інформував про здобутки вихованців Тячівської ДЮСШ
    Відтак голова Тячівської РДА Василь Дем'янчук  привітав усіх  з високими спортивними досягненнями, побажав  всім міцного здоров’я, наполегливості та подальшого розвитку в улюбленому виді спорту .
    - Спорт - це дуже важка праця і мені надзвичайно приємно вітати всіх вас з перемогою на змаганнях різного рівня. Ми пишаємось і підтримуємо  спортсменів , які прославляють Тячівщину на спортивних аренах, - відзначив керівник району.
    До привітань голови адміністрації також  приєднався голова районної ради Іван Фабрицій, який подякував всім,  хто ставить собі за мету досягти успіхів у житті. Побажав  присутнім міцного здоров'я і наснаги для нових звершень  та здійснення  всіх  задумів і мрій.
    Надалі для нагородження на сцену було запрошено спортсменів та їх тренерів, які згідно розпорядження про відзначення обдарованої спортивної молоді та тренерів району отримали кошти  за призові місця в змаганнях різного рівня .
    .А представник підприємства  «Продукти Карпат» Михайло Немеш вручив юним спортсменкам цінні призи від  директора фірми Івана Футька.
    Тренер Йосип Болдижар висловив подяку від імені спортсменів та побажання від тренерів щодо врегулювання ситуації з приводу приміщення ДЮСШ.  Голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем'янчук  запевнив у подальшому сприянні керівництва району в розвитку та  вдосконалення спорту на Тячівщині.


    Список переможців та призерів Всеукраїнських і чемпіонів обласних змагань за 2017 рік
      
    Греко-римська боротьба
    1. Ковернюк Богдан - ІІ місце в чемпіонаті України серед молоді (м.Харків,02.04.17).Тренер Болдижар Й.Ю.
    2. Мягкий Євген-ІІІ місце в чемпіонаті України (м.Житомир,05-07.06.17).Тренер Болдижар Й.Ю.
    3. Степа Василь - ІІІ місце в чемпіонаті України серед юніорів(м.Миколаїв,29-31.03.17). Тренер Ковернюк В.О.
    4. Лупан Юрій – ІІІ місце в чемпіонаті України серед юнаків (м.Кременчук, 28-30.03.17). Тренер Ковернюк В.О.
    5. Візичканич Іван – І місце в зональному чемпіонаті України серед юнаків (м.Виноградів, 24-26.02.17). Тренер Болдижар Й.Ю.
    6. Маханець Володимир – ІІІ місце в зональному чемпіонаті України серед юнаків (м.Виноградів, 24-26.02.17). Тренер Гусар М.В.
    7. Корсак Іван - ІІІ місце в зональному чемпіонаті України серед юнаків (м.Виноградів, 24-26.02.17). Тренер Попович М.І.
    8. Тиводар Богдан – ІІІ місце в зональному чемпіонаті України серед юнаків (м.Виноградів, 24-26.02.17). Тренер Попович М.І.
    9. Поковба Євген – І місце в командному чемпіонаті області серед юнаків   (м.Тячів, 26.08.17). Тренер Болдижар Й.Ю.
    10. Довгей Роман - І місце в командному чемпіонаті області серед юнаків   (м.Тячів, 26.08.17). Тренер Болдижар Й.Ю.
    11. Павлик Роман - І місце в командному чемпіонаті області серед юнаків   (м.Тячів, 26.08.17). Тренер Болдижар Й.Ю.
    12. Раковці Юрій - І місце в командному чемпіонаті області серед юнаків  (м.Тячів, 26.08.17). Тренер Болдижар Й.Ю.
    13. Думнич Василь - І місце в командному чемпіонаті області серед юнаків  (м.Тячів, 26.08.17). Тренер Мягкий Є.О.
    14. Покорба Юрій - І місце в командному чемпіонаті області серед юнаків  (м.Тячів, 26.08.17). Тренер Варга В.І.
    15. Марко Євген - І місце в командному чемпіонаті області серед юнаків  (м.Тячів, 26.08.17). Тренер Болдижар Й.Ю.
    16. Футько Степан – І місце в чемпіонаті області з вільної боротьби (м.Виноградів, 07-08.10.17). Тренер Попович М.І.
    17. Герич Денис - І місце в чемпіонаті області з вільної боротьби (м.Виноградів, 07-08.10.17). Тренер Попович М.І.
    18. Суходольський Василь – І місце в чемпіонаті області з вільної боротьби (м.Виноградів, 07-08.10.17). Тренер Попович М.І.
    19. Фіцай Андрій - І місце в чемпіонаті області з вільної боротьби (м.Виноградів, 07-08.10.17). Тренер Попович М.І.
    20. Гусар Володимир – І місце в чемпіонаті області з вільної боротьби (м.Виноградів,07-08.10.17). Тренер Варга В.І.
    21. Москаль Тетяна - І місце в чемпіонаті області з вільної боротьби (м.Виноградів, 22.01.17). Тренер Варга В.І.
    22. Костяк Марина - І місце в чемпіонаті області з вільної боротьби (м.Виноградів, 07-08.10.17). Тренер Москаль Т.М.
    23. Смірнова Ніколетта - І місце в чемпіонаті області з вільної боротьби (м.Виноградів, 07-08.10.17). Тренер Москаль Т.М.
    24. Грицан Дарина - І місце в чемпіонаті області з вільної боротьби (м.Виноградів, 07-08.10.17). Тренер Москаль Т.М.
    25. Шкорка Наталія - І місце в чемпіонаті області з вільної боротьби (м.Виноградів, 07-08.10.17). Тренер Москаль Т.М.
     
    Легка атлетика
     
    1. Гусар Андрій – ІІІ місце в Кубку України серед дорослих (м.Київ, 11.02.17). Тренер Гусар В.М.
    2. Палінкаш Тетяна – І місце в чемпіонаті України серед юніорів (м.Суми, 14.02.17). Тренер Гусар В.В.
    3. Марковіч Павло – І місце в чемпіонаті області  (м.Ужгород, 22.04.17). Тренер Гусар В.М.
    4. Ребрей Роман -– І місце в чемпіонаті області  (м.Ужгород, 22.04.17). Тренер Гусар В.М.
    5. Данилич Василь -– І місце в чемпіонаті області  (м.Ужгород, 22.04.17). Тренер Гусар В.В.
    6. Вайнагій Кароліна -– І місце в чемпіонаті області(м.Ужгород, 22.04.17). Тренер Гусар В.М.
    7. Біленко Тамара   – І місце в чемпіонаті області  (м.Ужгород, 22.04.17). Тренер Гусар В.М.
    8. Бацай Наталія – І місце в чемпіонаті області  (м.Ужгород, 22.04.17). Тренер Гусар В.В.
    9. Дочинець Любов -– І місце в чемпіонаті області  (м.Ужгород, 22.04.17). Тренер Гусар В.М.
     
    Теніс
     
    1. Глібчук Мирослава- І місце в першості області серед команд ДЮСШ(м.Ужгород, 02-03.06.17).Тренери Павлишинець-Белені.
    2. Шишмарьов Ігор- І місце в першості області серед команд ДЮСШ(м.Ужгород, 02-03.06.17).Тренери Павлишинець-Белені.
    3. Гайдукова Валерія - І місце в першості області серед команд ДЮСШ(м.Тячів,24-30.04.17).Тренери Павлишинець-Белені.
    4. Лукач Валерія - І місце в першості області серед команд ДЮСШ(м.Тячів,24-30.04.17).Тренери Павлишинець-Белені.
    5. Тютюник Валерія - І місце в першості області серед команд ДЮСШ(м.Ужгород, 02-03.06.17).Тренери Павлишинець-Белені.
    6. Тендіт Віктор - І місце в першості області серед команд ДЮСШ(м.Ужгород, 02-03.06.17).Тренер Мечей К.Е.
    7. Зизень Юрій - І місце в першості області серед команд ДЮСШ(м.Ужгород, 02-03.06.17).Тренер Мечей К.Е.
    8. Шевчук Євген - І місце в першості області серед команд ДЮСШ(м.Ужгород, 02-03.06.17).Тренер Мечей К.Е.
    9. Глібчук Дарина - І місце в першості області серед команд ДЮСШ(м.Ужгород, 24-26.02.17).Тренери Павлишинець-Белені.
    10. Шишмарьова Марія- І місце в першості області серед команд ДЮСШ(м.Тячів,24-30.04.17).Тренери Павлишинець-Белені.
     
    Настільний теніс
     
    1. Алечка Максим – І місце в обласній спартакіаді під гаслом ″Повір у себе″ (м.Ужгород). Тренер Дебич Р.А.
    2. Голубка Оксана – І місце в першості області серед команд ДЮСШ (м.Ужгород, 16.04.17). Тренер Сенек З.Й.
    3. Король Кароліна – І місце в першості області серед команд ДЮСШ (м.Ужгород, 16.04.17). Тренер Сенек З.Й.
    4. Король Вікторія - І місце в першості області серед команд ДЮСШ (м.Ужгород, 16.04.17). Тренер Сенек З.Й.
    Гандбол
     
    1. Попович Назар – І місце в першості області серед команд ДЮСШ
    (м.Берегово, 29.04.17). Тренер Попович Є.В.
    1.  Грин Василь– І місце в першості області серед команд ДЮСШ 
    (м.Берегово, 29.04.17).Тренер Попович Є.В.
         3.  Хромяк Іван– І місце в першості області серед команд ДЮСШ 
    (м.Берегово, 29.04.17). Тренер Попович Є.В.
         4.  Ціпле Юрій– І місце в першості області серед команд ДЮСШ 
    (м.Берегово, 29.04.17). Тренер Попович Є.В.
         5.  Офрім Даніел– І місце в першості області серед команд ДЮСШ 
    (м.Берегово, 29.04.17). Тренер Попович Є.В.
        6.  Опріш Октавіан– І місце в першості області серед команд ДЮСШ 
    (м.Берегово, 29.04.17). Тренер Попович Є.В.
        7.  Попша Маріус– І місце в першості області серед команд ДЮСШ 
    (м.Берегово, 29.04.17). Тренер Попович Є.В.
        8.  Шіман Іван– І місце в першості області серед команд ДЮСШ 
    (м.Берегово, 29.04.17). Тренер Попович Є.В.
        9.  Іванов Єгор– І місце в першості області серед команд ДЮСШ 
    (м.Берегово, 29.04.17). Тренер Попович Є.В.
            Тренери-викладачі:
    1. Болдижар Йосип Юрійович
    2. Ковернюк Василь Олександрович
    3. Попович Михайло Іванович
    4. Варга Василь Іванович
    5. Гусар Віктор Михайлович
    6. Гусар Віктор Вікторович
    7. Попович Єлізавета Василівна
    8. Божук Юлія Петрівна
    9. Павлишинець Віктор Юрійович
    10. Белені Габріела Золтанівна
    11. Мечей Катерина Елемирівна
    12. Сенек Золтан Йосипович
    13. Романишин Роман Іванович
    14. Кельнер Ганна Юріївна
    Прес-служба Тячівської райдержадміністрації


















    скачать dle 11.3