• Новини / Актуальне / Головне

Санітарний автомобіль та гуманітарний вантаж доставлено з Тячівщини в зону АТО

Черговий гуманітарний вантаж для 128 - ї бригади, зібраний за сприяння Тячівської райдержадміністрації, доставив на Схід волонтер Віталій Богдан.

Зібрали всю необхідну допомогу - приватні підприємці,  працівники державних установ та організацій району. Маршрут пролягав у гарячі точки до місця дислокації  наших військових. Як розповів волонтер на цей раз поїздка видалася дуже вдалою і вкрай важливою для бійців. .Проте ситуація на передовій зараз неспокійна. Ворог порушує умови перемир'я, часто обстрілює населені пункти та українські позиції.
                Окрім продуктів харчування та матеріальних засобів небайдужі мешканці Тячівщини придбали для наших захисників дещо з техніки -  ноутбук та електричну духовку. Вже на вечір бійці смакували апетитним тістечком, яке приготували вмілі кухарі. Втім чимало ласощів привезли волонтери і для особливого торжества наміченого на вихідні. У батальйоні якраз тривала підготовка до солдатського весілля - боєць заручився з дівчиною - кухарем.
                Та найголовнішим подарунком на цей раз для захисників став санітарний автомобіль для швидкої допомоги, який вони просили вже досить давно. І саме тепер тячівським волонтерам вдалося його доставити.  Відтепер цей транспорт служитиме для порятунку здоров'я, а то і життя поранених  та хворих військових. Від імені командування ремонтно-відновлювального батальйону, всім  благодійникам Тячівщини, які закупили автомобіль та організували його доставку, а також гуманітарного вантажу - велика вдячність.
             До речі, частину продуктів харчування та необхідних речей домашнього вжитку волонтери разом з військовими роздали мирному населенню, яке проживає у так званій сірій зоні. На жаль, люди не мають найнеобхіднішого, тож дуже радіють приїзду  благодійників, які підтримують їх у цей важкий  період.
             Керівництво райдержадміністрації висловлює вдячність всім, хто приєднався до організації  поїздки і її учасникам  за доставку вантажу до  місця призначення. Очільник Тячівщини  Василь Дем'янчук  запевняє, що такі гуманітарні місії на схід нашої країни, де триває неоголошена війна, триватимуть й надалі.
            На сьогодні вже розпочалася підготовка до  поїздки, яку планується здійснити  до новорічно-різдвяних свят.  І тим самим привітати захисників, які перебувають на сторожі миру нашої країни.
    Прес-служба Тячівської райдержадміністрації
    Фото надане волонтерами