• Новини / Офіційно

Про закриття навігації на водних об’єктах області у 2017 році

голови Закарпатської обласної державної адміністрації

11.12.2017 Ужгород № 669

Про закриття навігації на водних об’єктах
    області у 2017 році

Відповідно до статей 6 і 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, Водного кодексу України, рішення обласної ради від 12 березня 2008 року № 492 „Про Правила користування маломірними (малими) суднами на водних об’єктах Закарпатської області”, з метою упорядкування використання та забезпечення безпеки руху плавзасобів, попередження нещасних випадків з людьми на воді:

1. Закрити навігацію з 15 грудня 2017 року, припинити використання маломірних (малих) суден та інших плавзасобів на водних об’єктах області.
    2. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам, на підзвітних територіях яких розташовані водні об’єкти:
    2.1. Попередити через засоби масової інформації всіх власників маломірних (малих) суден про закриття навігації та заборону експлуатації суден у міжнавігаційний період.
    2.2. Посилити контроль за виконанням заходів із закриття цьогорічної навігації та дотриманням вимог Правил користування маломірними (малими) суднами на водних об’єктах Закарпатської області.
    2.3. До 23 березня 2018 року подати інформацію про гідротехнічні споруди – причали, їх власників та місцезнаходження в дільницю Регістра судноплавства України (оф. 3, вул. Наукова, буд. 61 (59а), м. Львів, 79071, тел./факс (032) 244-73-79).
    2.4. До 30 березня 2018 року згідно з вимогами пункту 1.5 Правил здійснити перевірку власників прокатних баз веслових човнів та водних велосипедів на наявність у них відповідних патентів, зареєстрованих плавзасобів, які пройшли періодичний технічний огляд, власників плавзасобів, якими здійснюється перевезення пасажирів (катер, „банан”, що буксирується), а також відповідної ліцензії на право провадження господарської діяльності, свідоцтв на право управління маломірним судном (для виробничих цілей), зареєстрованих плавзасобів, які пройшли періодичний технічний огляд. У разі виявлення порушень відомості про порушників подавати до управління Укртрансбезпеки у Закарпатській області (вул. Гойди, 8, м. Ужгород, 88000, тел. (0312) 61-21-13, тел./факс (0312) 61-22-51).
    2.5. Довести до відома суб’єктів господарювання та населення, що надання адміністративних послуг з питань реєстрації маломірних (малих) суден та видачі суднових реєстраційних документів, оформлення та видачі свідоцтв на право управління судном, ліцензій на право здійснення господарської діяльності з перевезення водним транспортом пасажирів та вантажів, консультаційно-роз’яснювальна робота з надання цих послуг проводиться у відділі надання адміністративних послуг управління Укртрансбезпеки у Львівській області (буд. 57, проспект В. Чорновола, м. Львів, 79020, 4 поверх, з поміткою (водний транспорт), тел. 0963887520).
    2.6. Пропонувати керівникам підприємств, організацій та установ, які мають бази для стоянки для маломірних (малих) суден на річках, озерах, водоймах області:
    забезпечити збереження маломірних (малих) суден відповідно до зазначених Правил;
    підготувати у міжнавігаційний період для проходження оглядів бази для стоянки маломірних (малих) суден: прокатних баз веслових човнів і водних велосипедів баз і зон відпочинку, мисливсько-рибальських господарств тощо та зберігання плавзасобів у зимовий період.
    2.7. Про виконання цього розпорядження поінформувати департамент інфраструктури, розвитку і утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення та житлово-комунального господарства облдержадміністрації до 10 квітня 2018 року.
    3. Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації оприлюднити інформацію про закриття навігації на водних об’єктах області у друкованих та електронних засобах масової інформації.
    4. Департаменту інфраструктури, розвитку і утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення та житлово-комунального господарства облдержадміністрації узагальнену інформацію подати облдержадміністрації до 17 квітня 2018 року.
    5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації 20.04.2017 № 182.
    6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови державної адміністрації Дурана І. П.

В. о. голови державної адміністрації О. Петікскачать dle 11.3