• Новини / Актуальне / Головне

На Тячівщині внаслідок стихії найбільше постраждало село Вонігово

Згідно з оперативною інформацією щодо ліквідації наслідків негоди станом на 08:00, опублікованою У ДСНС України у Закрпатській оласті, внаслідок сильних опадів на території Закарпатської області відбулось підтоплення у 9 районах краю.

Так, зокрема, на Тячівщині:

с. Вонігово підтоплено 110 дворогосподарств та 27 підвальних приміщень.

с. Угля підтоплення 28 дворогосподарств та 15 підвальних приміщень.
    с. Округла підтоплено 20 дворогосподарств та 8 підвальних приміщень .

Найбільше  постраждало село Вонігово, де через розлив річки Теребля, яка прорвала майже 150 метрів дамби,  було підтоплено  городи та господарські будівлі, а також  житлові будинки . Вода зайшла в підвали, погреби та цокольні поверхи будинків, що збудовані в низовині, де колись проходило русло Тереблі.
    На місцяхпрацювали  рятувальники, та представники органів державної влади на чолі з головою Тячівської райдержадміністрації.
    Створено спеціальну комісію, яка вивчає збитки від завданої стихії на території Тячівського району.
    Прес-служба Тячівської райдержадміністрації
    На Закарпатті річка Теребля прорвала близько 150 метрів дамби й вилилася на територію села (ФОТО)
    скачать dle 11.3