• Новини / Актуальне / Головне

Тячівщина відправила в зону АТО 15 тонн вантажу з новорічно-різдвяними подарунками

В день Святого Миколая з Тячівщини відправлено гуманітарний вантаж у зону АТО, де вже четвертий рік поспіль триває неоголошена війна.
    І хоч тячівські волонтери зовсім нещодавно повернулися з подібної гуманітарної місії зі Сходу, керівництво району вирішило організувати ще одну благодійну акцію до новорічно-різдвяних свят.
    - Ми не маємо право забувати про тих, хто на сьогодні далеко від рідного дому із зброєю в руках захищає кордони рідної держави, стоїть на сторожі миру і спокою українців. На жаль, наші захисники не мають такої можливості як інші відзначати Новий Рік та Різдво. Тому ми вирішили привітати їх і порадувати подарунками, - розповів про мету поїздки голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем'янчук.
    У так званій сірій зоні, у важких умовах війни проживає місцеве мирне населення, в тому числі чимало дітей. І всі вони, як і мільйони ровесників з нетерпінням очікують на новорічні сюрпризи.
    Тому стануть приємною несподіванкою подарунки з Тячівщини, які підготували для них колективи та вихованці шкіл і ДНЗ , вірники церков Євангельських християн-баптистів  та небайдужі мешканці району. Солодкі пакунки група волонтерів, яку очолив Віталій Богдан,  доставить  в м. Красногорівку  та Маріїнку, де вони будуть розприділені в навчальні, дошкільні та соціальні заклади. Продуктові набори та одяг, яких теж завантажили декілька тон роздадуть жителям фронтової зони.
    Та все ж таки головний маршрут пролягатиме до наших земляків - бійців 128-ї бригади,  зв'язок з якими тячівські благодійники налагодили ще з сумнозвісного "дебальцівського котла". На жаль, у період найкривавіших бойових сутичок в АТО,  загинули декілька військовослужбовців з Тячівщини, які служили в героїчній Закарпатській бригаді. З великим болем на днях всі  сприйняли сумну звістку про втрату трьох військовослужбовців бригади.  Тому підтримку військових мешканці Тячівщини вважають своїм святим обов'язком!
    - Ми постійно тримаємо зв' язок з нашими бійцями, вивчаємо їх потреби і намагаємося в усьому допомагати, - каже Василь Юрійович.
    Цього разу для військових окрім новорічно -різдвяних подарунків, солодощів і домашньої консервації, благодійники придбали три комплекти коліс, амортизатор, канцелярські товари та інші необхідні матеріально - технічні засоби.
    Загалом з Тячівського району кожного місяця відправляється такий вантаж завдяки небайдужим мешканцям, які вболівають за майбутнє нашої країни. З часу АТО - це вже сотні тонн продуктів харчування та матеріальних засобів та десятки автомобілів  для потреб української армії та підтримки місцевого населення.
    Керівництво Тячівської райдержадміністрації висловлює щиру вдячність всім активним учасникам цієї благодійної новорічно-різдвяної акції. Це, зокрема, депутати Закарпатської обласної ради Василь Федурцьо та Валерій Мурга, депутат районної ради Василь Стойка. Такі приватні підприємці як  Даніела Поковба, Ніна Бузаш, Іван Немеш, Степан Рішко та ін.
    Не залишились осторонь колективи державних підприємств, організацій та установ, представники органів місцевого самоврядування, благодійні організації. А саме:  ДП Мокрянське ЛМГ ( Володимир Куцин), ДП Брустурянське ЛМГ(Бігун М.М), Тячівський лісгосп (Наталія Катреняк), управління освіти РДА (Марія Думнич), відділ культури РДА (Василь Гудак), Тячівська райспоживспілка (Володимир Богдан), Тячівський районний центр соціального обслуговування  (Михайло Рошко) , Тячівська РЛ № 1 (Федір Яринич), Тереблянська ДЛ (Михайло Даруда), Нересницька ДЛ (Степан Бедевельський ), Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ст. ( Іван Руснак), Кричівська сільська рада( Василь Кричфалушій), Лопухівська сільська рада (Іван Фабрицій)  та ін.
    Декілька тонн гуманітарної допомоги надійшло і від благодійних організацій із-за кордону, з якими тісно співпрацює керівництво Тячівської райдержадміністрації. В тому числі і від Закарпатського благодійного фонду «Дім милосердя» та Тячівського благодійного фонду «Карітас ім. О.Хіри» ( Іван Фіцай). До речі, представники деяких із них також взяли участь у даній поїздці,  і матимуть змогу самі роздавати подарункові набори. Всім, хто долучився до благодійної акції, велика вдячність і від закарпатських бійців, у яких тепер теж буде справжнє новорічно - різдвяне свято.
    Любов Немеш

скачать dle 11.3