• Новини / Актуальне / Головне

Голова Тячівської РДА Василь Дем'янчук відповів на провокаційну публікацію в "Фейсбуці"

На днях, на сторінці Івана Країли в мережі "Фейсбук" з'явилося ряд безпідставних звинувачень на адресу керівництва району та зокрема голови Тячівської райдержадміністрації Василя Дем'янчука.

З приводу чого очільник Тячівщини відповів наступне:
    - Не зважаючи на отаких крикунів, ми працюємо і маємо непоганий результат. В районі за цей рік зроблено чимало об'єктів, в тому числі й Углянська лікарня, будівництво якої тривало більше двадцяти років і на сьогодні вже завершено. Також проведено ремонт Тячівської районної поліклініки, яка мала дуже захаращений і непривабливий вигляд. Хто зараз туди навідується може порівняти як було раніше і тепер.
    Здійснено поточні ремонти у загальноосвітніх школах, садочках, закладах культури та медицини. Зроблені об'єкти по енергозбереженню, зокрема, побудовано нову котельню в Буштинській школі та Нересницькій лікарні.
    Чимало робіт виконано по капітальному та поточному ремонту доріг: фактично майже в кожному населеному пункті було щось зроблено для покращення інфраструктури автошляхів. А в деяких селах, таких як Топчино, Мала Уголька , Німецька Мокра прокладено нове асфальтобетонне покриття, якого тут не було навіть за так званих радянських часів. Також це стосується і Занявки, де відновлено асфальт ще минулого року. А збудовані нові лісові дороги в Німецькі Мокрій та Лопуховому дають змогу з'єднати Тячівський район із Міжгірським і Рахівським і тим самим надати поштовх для розвитку туризму.
    Хочеться відповісти пану Країло, що голова Тячівської РДА Василь Дем'янчук не відправляв дорожню організацію під час снігопаду встеляти асфальт в селі Мала Уголька, як пишеться в статті, і сам засуджує такі дії дорожників. А також наголошує, що підрядник несе повну відповідальність за термін і якість виконання робіт, відповідно до розробленої проектно-технічної документації.
    На жаль, з ряду об'єктивних причин не вдалося виконати все намічене, але роботи заплановані та будуть продовжені у наступному році. Детальний звіт голови адміністрації буде оприлюднений незабаром в ЗМІ.
    Що стосується АТО, то Тячівщина відправила сотні тонн продуктів харчування та матеріальних засобів, десятки автомобілів для потреб української армії та місцевого населення на сході. Волонтер Віталій Богдан, за підтримки керівництва райдержадміністрації, благодійників та меценатів, небайдужих мешканців, ризикуючи власним здоров'ям і життям, здійснив аж 23 поїздки з гуманітарною місією на схід. І все це робиться не для піару, а щоб допомогти тим, кого настигли жахіття війни.
    І наостанок хотілося б зауважити до користувачів "Фейсбуку", що поширюють диструктив ті "активісти", які в своєму житті ніколи нічого корисного не зробили для громади Тячівщини. Мешканці району бачать і знають,  хто є хто насправді і зможуть оцінити кожного по заслугах!
    Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

скачать dle 11.3