• Новини / Заходи / Головне

Діти учасників АТО Тячівщини отримали подарунки від обласних депутатів

Всі з нетерпінням очікують на новорічно-різдвяні свята, які приносять у кожну родину так багато тепла і щастя.

Особливо радіють їх наближенню діти, адже наступає приємна пора сюрпризів та несподіванок. Дорослі ж намагаються приділити увагу малечі, виступаючи у ролі щедрих Миколаїв та Дідів Морозів.
    Депутати Закарпатської облради Василь Дем'янчук, Василь Федурцьо та Валерій Мурга організували для дітей учасників АТО Тячівщини новорічні подарунки, які сьогодні їм вручив голова Тячівської РДА та депутат Василь Дем'янчук.
    Василь Юрійович привітав всіх присутніх в залі з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим. Побажав діткам добрих оцінок, гарного відпочинку на канікулах та святкового настрою. І щоб у їхньому житті все складалося якнайкраще, збулися всі мрії і сподівання. А найголовніше – миру в нашій країні. Подякував батькам - відважним захисникам територіальної цілісності нашої країни за мужність під час виконання військового обов'язку в зоні АТО.
    Також подарунки від обласних депутатів отримали і діти з багатодітних та малозабезпечених сімей. Новорічно-різдвяну композицію всім присутнім представили працівники районного відділу культури.
    Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

скачать dle 11.3