Тячівське управління соціального захисту населення інформує

2018-01-03 09:02:44

Відповідно пункту 5 Положення про порядок призначення та наданню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848 субсидія не призначається у випадку, коли будь-хто із зареєстрованих осіб, яким нараховується плати за житлово-комунальні послуги, протягом 12-ти місяців перед зверненням за призначенням, здійснив купівлю товарів на суму, яка на дату звернення перевищує 50 тис.грн.., або оплатив послуги (одноразово) на суму більше 50тис.грн..

Громадянин несе відповідальність за подані відомості про доходи, майно, що вплинули або могли вплинути на встановлення права на призначення субсидій та на визначення її розміру, а також зобов’язаний протягом місяця поінформувати структурний підрозділ Тячівського управління соціального захисту населення про зміни, які впливають на розмір субсидії.
Якщо громадянин приховав або свідомо подав недостовірні дані, у тому числі про доходи ( не зазначив один із видів доходів) надання раніше призначеної субсидії припиняється  (пункт 20 Положення) та у разі виявлення переплати проводиться повернення надміру виплачених коштів.
Сума субсидії перерахована внаслідок свідомого подання громадянином документів з недостовірними даними або неповідомленням про зміни, повертається за вимогою органу, що призначив субсидію, або безпосередньо одержувачем або шляхом зняття відповідних сум з особових рахунків отримувачів субсидії на підприємствах - виробниках / виконавцях житлово-комунальних послуг.
Тячівське управління соціального
захисту населення