• Новини / Актуальне / Суспільство

Відійшов у вічність Юрій Опріш - голова соціально-культурного Товариства румун Закарпаття ім. Джорджа Кошбука. Вічна пам'ять!

Не доживши декілька днів до свого 60-ти річчя, раптово помер відомий у краї громадський діяч Юрій Михайлович Опріш, який довгий час очолював соціально-культурного Товариство румун Закарпаття ім. Джорджа Кошбука та був депутатом Солотвинської селищної ради
    .
    І тим самим відстоював інтереси, збереження та примноження традицій,  етнокультурного розвитку румунської національної меншини.
    Керівництво та колектив Тячівської райдержадміністрації висловлюють щире співчуття рідним і близьким покійного. Світла пам'ять про Ю.М.Опріша назавжди залишиться в серцях усіх, хто його знав, любив і поважав.
    Нехай земля буде пухом!
    Прес-служба Тячівської райдержадміністрації