• Новини / Актуальне / Заходи / Головне

Василь Дем'янчук зустрівся з головним рятувальником області

Сьогодні 6.02.18 р голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем'янчук провів зустріч з начальником Закарпатського Головного управління ДСНС України у Закарпатській області Романом Гудаком, який з робочим візитом навідався на Тячівщину. Участь також взяв заступник голови районної ради Ігор Грабарь.

Відтак було обговорено питання співпраці органів влади з службою надзвичайних ситуацій Тячівського району, їх матеріально-технічного забезпечення, запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру, створення добровільних пожежних частин тощо.
    А також ралізації Програми розвитку комунального закладу "Місцева пожежна охорона в Тячівському районі на 2018-2020 роки", яку прийнято на останній сесії районної ради.
    Окрім того, як зазначив Роман Гудак обласним управлінням найближчим часом буде проведенно ряд заходів з модернізації частин. Зокрема, що стосується заміни апаратів на стислому повітрі в Тячівському гарнізоні, які вже є застарілими, на більш сучасні. Адже колектив виконує особливу місію, і їх робота є дуже складною і фізично і психологічно та пов’язана із небезпекою.
    Також подякував керівництву району та депутатському корпусу районної ради за сприяння та допомогу і запевнив, що рятувальники завджи готові сумлінно виконувати поставлені завдання.
    У підсумку голова Тячівської РДА Василь Дем'янчук запевнив, що районна влада й надалі підтримуватиме службу щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки у районі.
    Прес-служба Тячівської райдержадміністраціїскачать dle 11.3