Служба зайнятості – роботодавцям!

2021-03-19 11:03:35
Протягом 2020 року з центрами зайнятості області співпрацювали 4 тисячі роботодавців, які надали інформацію про 16,4 тисячі вакансій.

Чомуроботодавець - наш клієнт номер один і що ми можемойомузапропонувати?
  • Звичайно, якісний та оперативнийпідбір персоналу.
  • Організаціюспівбесіди з шукачамироботи– врежимі онлайн чи офлайн - на ваш розсуд.
  • На ваше замовлення – професійнупідготовку, перепідготовкучипідвищеннякваліфікаціїбезробітних.
  • Проходженнявиробничої практики і стажуваннябезпосередньо у вас на підприємстві, на конкретному робочомумісці. Безробітнийпоказуєсвоїзнання та вміння, а ви – знайомитеся з реальним претендентом на робочемісцепід час виробничогопроцесу.
І насамкінець!Час створитиособистийкабінетроботодавця на вебсайтіслужби. Цейдодатоксуттєвозекономить ваш час: визможетепереглядати резюме шукачівроботи з будь-якого гаджета, знати, як укомплектовуютьсявакансії на вашомупідприємстві, створюватипропозиціїроботи і передаватиїх для подальшоїмодерації і розміщення на сайті.
Усіціпослуги - безкоштовні!
Цеще далеко не все! Будьте на зв’язкуіз центром зайнятості.
Закарпатський обласний центр зайнятості