Звернення керівництва району до Дня Героїв Небесної Сотні та вшанування подвигу учасників Революції гідності

2018-02-20 09:28:32

20 лютого  - День  вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні .

В нашій пам’яті  назавжди закарбувалися  ті лютневі дні, коли гинула Небесна Сотня.
За весь час протистоянь Майдан став не просто столицею держави, а її серцем і душею. Він об'єднав десятки тисяч українців з різних областей, районів, які пліч-о-пліч до кінця боролися за єдність, незалежність і справедливість.    Їх об'єднала українська земля та бажання жити у вільній країні.
Спочатку вони вимагали право вибору. Потім їм довелось вимагати права жити. І хоч кулі снайперів - це вагомий аргумент, але ні кулі, ні гранати, ні нелюдська жорстокість не змогли перемогти цих людей. Вони гинули, та не здавались...
      Так на Майдані з'явилась ще одна сотня - Небесна. Кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну - життя. І для нас є святим обов'язком гідно вшанувати Героїв. Щоб ми пам'ятали - хто і за що загинув. Щоб ми їх не зрадили.
      Ми прагнемо й надалі розбудовувати власну країну - рівноправного члена великої європейської родини, яка, пройшовши крізь полум'я воєн та інші лихоліття, вибрала шлях єднання, миру, демократії і прогресу. Це наш обов'язок перед майбутніми поколіннями, перед пам'яттю загиблих співвітчизників.
У День вшанування світлої памяті  Героїв Небесної Сотні згадаймо всіх борців за нашу свободу. Сьогодні як ніколи раніше, ми маємо бути об’єднаними навколо спільних цінностей та ідеалів, вірити, що жертви були не марні і берегти пам’ять про тих, хто загинув, виборюючи для нас незалежність.
    Герої не вмирають!  Слава Україні!

Голова районної державної
адміністрації
В. Дем’янчук                                                      Голова районної ради
                                                                        І. Фабрицій