Громадкість Тячівщини сказала " НІ " провокаціям у Тячеві ! (ВІДЕО)

2018-02-23 09:22:14

Люди, що в принципі й заварили всю цю кашу наче розчинилися у повітрі, або ж просто загубилися у натовпі. Тому вчорашня акція була цілком мирною. Спершу у діалог з громадою вступили керівники Тячівщини.Іван Фабрицій – голова Тячівської районної ради, Василь Дем’янчук – голова Тячівської РДА.
На майдані перед адмін будівлею працював вільний мікрофон. Люди з натовпу теж підходили і висловлювали свої думки щодо останніх подій, коментарі місцеві.
Якщо навіть переважна більшість тячівців й «проти» подібних дій, які напередодні влаштували мітингувальники, то вони далеко не завжди погоджуються з думкою влади. Однак господарювати у себе на землі так званим «гастролерам» не дозволять.
Повз акції ніхто практично не проходив, кожен цікавився: що тут відбувається. Подробиці - у сюжеті телеканалу М-Студіо: