«ЗАКАРПАТСЬКА ВЕСНА»

2018-03-06 09:09:42

3-4 березня в м.Хуст проведено ІІІ Всеукраїнський фестиваль – конкурс «ЗАКАРПАТСЬКА ВЕСНА»
Засновники і організатори фестивалю - конкурсу : Київський Національний Університет Культури і Мистецтв, Національна Музична Академія ім. П.І.Чайковського, за сприянням : Творчий простір - «ArtLikeFest».

Учні Буштинської ДШМ приїхали з досягненнями:
Штремпель Єва (флейта) – 1 місце (викладачі Токар І.О., Бацай О.Т., концертмейстери : Реплюк О.П., Маркусь А.М.)
Цюбик Марія (скрипка) – 3 місце (викладач Кухар Г.М., концертмейстери : Реплюк О.П., Маркусь А.М.)
4 клас відділу хореографії – 3 місце в номінації народна хореографія та 3 місце в номінації сучасна хореографія.
Ансамбль учнів старших класів хореографічного відділу отримали 3 місце у номінації народна хореографія та 3 місце в номінації сучасна хореографія. Викладач Велеган Р.В. та концертмейстер Демко Н.І.
Учні отримали нагороди та призи. Викладачі відзначені Подяками.

«ЗАКАРПАТСЬКА ВЕСНА»