Тячівський районний військовий комісар Тищук Ігор Михайлович привітав жінок

2018-03-08 09:32:36

Шановні жінки!
Дорогі захисниці сімейного вогнища : матері, дружини сестри та доньки!
Сердечно вітаю вас з Міжнародним Днем прав жінок і миру – найпрекраснішим святом ніжності, жіночності та краси! У цей святковий день з особливим піднесенням вітаю жінок, які пов’язали свою долю з ратною службою, тих, хто сьогодні нарівні з чоловіками самовіддано, сумлінно і бездоганно виконують завдання захисту суверенітету і територіальної цілісності України.
Особливі слова пошани висловлюю дружинам військовослужбовців – берегиням сімейного затишку та родинного тепла наших славних воїнів.
Земний уклін і щира вдячність Вам - солдатські матері, хто виховав найкращих воїнів - захисників України.
Нехай цей весняний день завжди дарує Вам тепло сонячних променів та ніжність перших весняних квітів, віру й наснагу, надію і людську повагу!
У цей прекрасний святковий день від усієї душі бажаю Вам міцного здоров’я, любові, добра і нових досягнень в ім’я миру та процвітання Українського народу!
Військовий комісар
Тячівського районного військового комісаріату