• Новини / Заходи / Головне

Триває ліквідація наслідків зсуву селевого потоку на Тячівщині (фото)

Голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем'янчук та заступник голови Віктор Погар навідалися на місце сходження селевого потоку між селами Нересниця та Ганичі.

Також були присутніми - начальник філії «Тячівський райавтодор» Василь Варга, начальник Тячівського РВ УДСНС України в Закарпатській області Михайло Горбан, керівник Тячівської місцевої пожежної охорони Іван Сойма, начальник Дубівського відділеня Тячівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області Олег Терпак та його заступник Іван Данилич.
    Нагадаємо, інцедент стався сьогодні 12.03.18 р, о 7.25 ранку, внаслідок чого з місцевої гори обвалилися велики брили кам'яної породи на дорожнє покриття протяжністю близько 10 м, відрізку автодороги Тячів-Усть-Чорна-Дубове.
    Як повідомили керівники служб на місце події одразу ж виїхали рятувальники та працівники відповідних служб району, які приступили до ліквідації наслідків зсуву. Було задіяно декілька одиниць техніки філії «Тячівський райавтодор» та місцевої пожежної команди с. Нересниця. В результаті злагодженої роботи вже на 8 годину ранку дорогу було частково розчищено і налагоджено рух транспорту.
    Загалом на автошлях зійшло більше 80 кубометрів зсуву з різними за величиною каменями. Менші брила дорожники ліквідували самостійно, а от найбільші важать кілька десятків тонн і їх зрушити з місця практично неможливо, тож доведеться розколювати. На жаль, для цієї роботи спеціалізованої техніки в районних служб не має, тож керівництво району звернулося до групи енергетичних компаній «Ренер», які наразі працюють в Усть-Чорній. Вони мають доставити до аварійної ділянки дороги гідроколун, за допомогою якого й буде розколото масивні каменюки. Після цього працівники дорожньої фірми здійснять розчистку решти проїзної частини дороги.
    Голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем'янчук обговорив і погодив з керівниками служб подальші заходи з усуненя наслідків зсуву та повного розчищення дороги для безпечного руху. Внаслідок зсуву постраждалих нема. На місці події охорону порядку та регулювання руху транспорту забезпечують поліцейські .
    Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

скачать dle 11.3