УЧНІ ДУБІВСЬКОЇ ДШМ СТАЛИ ПРИЗЕРАМИ МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ «МІСТО ЛЕВА 2018» (ФОТО)

2018-03-20 13:27:13

16-18 березня у Львові, у палаці культури імені Гната Хоткевича, пройшов міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «МІСТО ЛЕВА 2018». Участь у конкурсі взяли й учні Дубівської ДШМ.

За вдало представлену програму в 1 категорії (6-9 років) Вікторія Футько та Дарина Странтура, учні викладача Тетяни Іванівни Дикун, були нагороджені третіми місцями. Переможці нагороджені дипломи та Кубками за третє місце фестивалю-конкурсу, а також сертифікатами знижкою 100 євро для поїздки на літніх канікулах до міста Кітен, що у Болгарії. Викладача відзначено дипломом за вагомий внесок в розвиток дитячої та юнацької творчості талановитої молоді України. Конкурсну програму оцінювало міжнародне журі - народні та заслужені артисти, діячі культури і мистецтв, представники шоу-бізнесу за 10 бальною шкалою. Вітаємо викладача та учнів!

Адміністрація Дубівської ДШМ