Медична система краю готова до будь-якого розвитку подій, – Білецький

2022-02-24 15:27:46
Профільний заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький поділився важливою інформацією щодо функціонування системи охорони здоров’я області.

За його словами, через обставини у країні лікарні тимчасово не проводять планової госпіталізації пацієнтів.

«Медична система краю готова до будь-якого розвитку подій.

Якщо виникне потреба у госпіталізації військових чи постраждалих від збройної агресії, наші лікарі готові приймати і надавати всю необхідну допомогу.

Розумію, що кожен із вас хоче чимось допомогти у цій ситуації. І може це зробити! Наприклад, не панікувати, не створювати ажіотажу у магазинах та автозаправних станціях. Також можна підійти у Центр переливання крові в Ужгороді чи районну лікарню і стати донором крові, аби медики мали запас, який зможуть використати у разі потреби», – прокоментував Мирослав Білецький.