• Новини / Графік прийому

ГРАФІК виїзних прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації на другий квартал 2018 року

Прізвище, ім'я, по батьковіПосада

Дні прийому
    Дем'янчук
    Василь
    Юрійович
    Голова районної державної адміністраціїПерший вівторок місяця
    Третій четвер місяця
    19 квітня – с. Дулово
    17 травня – с. Калини
    21 червня – с. Угля
    Полажинець
    Михайло
    Михайлович
    Перший заступник голови державної адміністрації з питань освіти, молоді, охорони здоров’я, культури і мистецтва, національних меншин та релігій, материнства і дитинства та міграції населення, аграрної політики, ветеринарної медицини, використання та охорони земель, природних ресурсів, фізкультури і спорту, сім’ї, праці та соціального захисту.Другий четвер місяця
    Четверта середа місяця
    25 квітня – с. Красна
    23 травня – с. Вонігово
    27 червня – с. Терново
    Погар
    Віктор
    Олександрович
    Заступник голови районної державної адміністрації з питань капітального будівництва, містобудування та архітектури, промислової політики,соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, підприємництва, побутового та торговельного обслуговування, інвестиційної політики, європейської інтеграції, зовнішньоекономічних зв’язків та туризму, шляхового господарства, житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики, транспорту і зв’язку, надзвичайних ситуацій, екології і охорони довкілля.

Перша середа місяця
    четверта п'ятниця місяця
    27 квітня – с. Біловарці
    25 травня – с. Ганичі
    22 червня – смт. Дубове
    Макусій
    Богдан
    Юрійович
    керівник апарату державної адміністрації з питань виконавської дисципліни, кадрового, правового, інформаційно-аналітичного, методичного, господарського та іншого організаційного забезпечення діяльності районної державної адміністрації п’ятий понеділок місяця
    виїзний прийом
    п’ятий четвер місяця
    31 травня –  смт. Буштино
    Примітка:

1. Прийом громадян проводиться  за адресою м. Тячів,                           пл. Незалежності, 30 райдержадміністрація, каб. 307, з 09.00 год. до 12.00 год.  (тел. 3-30-59). Запис на прийом здійснюється у зазначені дні із 8.00 до 09.00 години кабінет 102.
             2.  Виїзні прийоми громадян, за місцем їх проживання, проводяться  з 09.00 год. до 12.00 год. За окремим графіком.
             3. У випадках відсутності приймаючого організовується заміна відповідно до    взаємозамінюваності керівників.скачать dle 11.3